hpl

Hannspree należy do grupy największych wytwórców elektroniki użytkowej na rynku europejskim. Jesteśmy częścią firmy HannStar Display Corporation – producenta matryc TFT, a nasze produkty odzwierciedlają bogate doświadczenie  firmy w dziedzinie technologii wyświetlania. Firma HannStar, z siedzibą się w Tajpej (Tajwan), zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości szklanych matryc TFT, które charakteryzują się niskim współczynnikiem promieniowania i zużyciem energii, zgodnie z mottem: osiągnąć najwyższą jakość obrazu z zachowaniem dbałości o środowisko. W 2006 roku firma HannStar stworzyła markę Hannspree, otwierając nowy rozdział w elektronice użytkowej – produkcję ekscytującej gamy urządzeń, które wyróżniają się wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Od tego czasu unikalne produkty Hannspree stały się rozpoznawalnym znakiem w branży elektroniki użytkowej, zajmując własną niszę na rynku.

Nazwa Hannspree wyraża charakter marki – azjatyckie korzenie połączone z międzynarodową przyszłością. „Hann” to chińskie słowo oznaczające „uniwersalność”, a pochodzący z języka angielskiego wyraz „Spree” znaczy tyle, co „wesoła zabawa”. Połączenie tych dwóch słów doskonale odzwierciedla wizję i filozofię firmy, która chce podsycać radość życia u swoich klientów.

Wygląd i moda są obecnie dużo ważniejsze dla większości ludzi, niż miało to miejsce kiedykolwiek w przeszłości. Staramy się towarzyszyć stale zmieniającym się gustom i pragnieniom naszych klientów, aby połączyć ich uczuciowo z produktami, które wstawią do swoich wnętrz. Nasz sprzęt zaprojektowany jest w taki sposób, by można go prezentować ze wszystkich stron – w zakresie 360 stopni, dlatego jest doskonałą wizytówką każdego wnętrza.

Tematyczne projekty Hannspree, inspirowane światem sztuki, muzyki, kultury popularnej i sportu są odbiciem stylu życia współczesnego człowieka. W tych niezwykłych projektach realizujemy misję naszej firmy – tworzenie nowoczesnych technologicznie produktów o unikalnym wyglądzie, wykonanych z najwyższą starannością o każdy szczegół.