Spis treści
Telewizja hotelowa
Finansowanie
Wszystkie strony

Zapewnij swoim gościom hotelowym to, co najlepsze. Wybierz telewizory z trybem hotelowym z naszej oferty!
W dobie informatyzacji i komunikacji, telewizja hotelowa, dawno przestała być nowością i jest absolutnym standardem. Oferowane przez nas telewizory z modułem hotelowym zostały tak zaprojektowane aby podnieść wartość każdego pokoju hotelowego. Bowiem oferowane przez nas telewizory są unikalnym połączeniem zaawansowanej technologii z nowoczesnym stylem!
Tryb hotelowy w naszych TV umożliwia pełne dostosowanie do typowych potrzeb hotelu zapewniając jednocześnie bardzo łatwe i przyjazny system konfiguracji.

Podstawowe zadania trybu hotelowego polegają na:

  •     ograniczeniu dostępu do regulacji i nastawień (w tym menu) osobom nieupoważnionym
  •     ułatwianie operatorom i technikom ustawień i ich przenoszenia (kopiowania) na inne telewizory.

alt


Typowe funkcje trybu hotelowego telewizorów:

  • Blokowanie funkcji instalacyjnych i menu:zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do  menu telewizora, głównie gościom hotelowym.. Blokada pozwala na unikniecie systematycznych i wysokich kosztów związanych z przeprogramowywaniem odbiorników. Dzięki funkcji mamy pewność, że każdy następny gość będzie równie zadowolony z działającego prawidłowo odbiornika.
  • Ekran powitania:czynność pozwalająca na wyświetleniu indywidualnej informacji/ wiadomości (np. powitania) na ekranie automatycznie przy każdym włączeniu telewizora.
  • Logo powitalne:czynność pozwalająca na wyświetleniu indywidualnej grafiki (np. logo hotelu) na ekranie automatycznie przy każdym włączeniu telewizora.
  • Głośność maksymalna:poziom głośności może być uciążliwy dla gości. Wiele zależy do samej charakterystyki hotelu. Aby poziom maksymalny dostosować czy ograniczyć wystarczy skorzystać  odpowiedniego nastawu w trybie hotelowym i to w pełnym zakresie – od 0 do 100.
  • Programowanie początkowego (startowego) kanału: jeżeli zachodziłaby konieczność właczania telewizora z określonego kanału, stacji tofunkcja ta umożliwia wybranie takiego,  predefiniowanego programu
  • USB - Klonowanie:Umożliwia proste kopiowanie wszystkich kanałów i ustawień z jednego telewizora do drugiego w celu zapewnienia jednolitości w całym systemie telewizyjnym obiektu. Ponadto funkcja znacząco skraca czas i koszty instalacji. Dostęp do fukcji klonowania jest banalnie prosty a samo przenoszenie ustawień realizowane jst z gniazda USB telewizora. Ponadto funkcję można wykorzystać do utworzenia „kopię bezpieczeństwa ustawień” pozostawiając plik konfiguracyjny np. na pendrive.

alt  alt  alt

alt

Inne istotne cechy oferowanych przez nas telewizorów hotelowych:

Multimedialne USB: złącze USB umożliwia dostęp do zdjęć, muzyki i wideo z pamięci USB (urządzeń pamięci masowej USB). Goście mogą podłączać urządzenia USB do gniazda z boku telewizora uzyskując dostęp do własnych multimediów. Doskonała funkcja dla wieczornej rozrywki gości-turystów jak i tych podróżujących służbowo.

System montażu VESA:odpowiednia konstrukcja telewizora umożliwia montaż naścienny w powszechnie uznanym standardzie (i rozstawie otworów montażowych)

Trudnopalne obudowy:aby zapewnić bezpieczeństwo swoich gości i samego obiektu, obudowy wszystkich naszych telewizorów stworzone są z innowacyjnych, bezpiecznych, niepalnych materiałów! Takie technologie chronią życie jak i majątek.

Obniżanie kosztów zużycia energii eklektycznej!
Producenci oferowanych prze nas urządzeń zawsze dokładają starań aby wszystkie telewizory spełniały wyśrubowane normy. Dlatego telewizory te charakteryzują się niskim poborem mocy.

Ochrona środowiska naturalnego!
Telewizory produkowane są z pełnym poszanowaniem norm i dyrektyw – R0HS, Erp. Przy produkcji nie wykorzystuje się np. ołowiu czy bromu. Producenci dokładają starań by materiały były proekologiczne, łatwe w recyklingu jak też nisko lub niepalne.

alt